Тактичні підсумки Молле

подсумки

Модульний підсумок MOLLE відомий своєю здатністю витримувати багато чого. Виготовлені з водонепроникного матеріалу та з посиленими швами військові сумки також можуть служити надійними супутниками та у повсякденному житті. Вам не обов’язково бути солдатом, щоб мати таку річ, тому що вони також ідеально підходять для подорожей, роботи на природі, полювання чи риболовлі.

Підсумки Molle, також називають модульними сумками, доступні у вигляді контейнерів для мобільних телефонів, наручників, боєприпасів або ламп. Це має велике значення на відкритій місцевості і під час реальних операцій, тому що вміст у цих контейнерах дійсно безпечний.
Чи потрібне безпечне транспортування для пістолетів, ножів чи інструментів? Тактичні підсумки Молле – ідеальне рішення.

Для любителів активного відпочинку екіпірування з військовими підсумками Molle – чудова річ, тому що ці сумки з міцного поліестеру або нейлону сконструйовані таким чином, що їх можна доповнити багатьма іншими деталями. Численні петлі та карабіни дозволяють прикріпити їх до каркаса для перенесення, рюкзака або ременя. Крім того, ці контейнери точно адаптовані до їхнього вмісту.

Завжди майте потрібне обладнання з модульними сумками! Вони гарантують, що у вас буде саме те спорядження, яке вам потрібне. Ваша перевага в тому, що модульні сумки можна гнучко прикріпити до рюкзаків, ременів або жилет і знову зняти. Для цього вони мають петлі, а деякі — кнопки і сумісні з такими системами кріплення, як Molle. Сьогодні ви легко знайдете модульні сумки для багатьох сфер застосування, від використання в якості аптечки до сумки для документів.